15
қараша
2023
Теңге-ұлттық құндылық
Теңге-ұлттық құндылық
Х.Әлімжан атындағы ЖОББ мектебінде жас маман,математика пән мұғалімі Ә.Б.Бахтыбай 8 «Ә» сыныбына «Квадрат теңдеулерді шешу» тақырыбында ашық сабақ өткізді.
Оқу мақсаты: 8.2.2.3квадрат теңдеулерді шешу.
Сабақ құрылымы оқу мақсатымен бірге құндылыққа баулу яғни тәуелсіз еліміздің ең бірінші айрықша белгісі теңгемен тереңірек таныстыра отырып,туған жеріне,ауызбірлікке, отан сүйгіштікке шақыру. Сабақ барысы төрт бөлімнен тұрады. Сабақта «Google», «Миға шабуыл», «Бонкамат», «Пирамида тұрғызу», «Ұстазға хат» әдістерін қолданды. Сабақта бағалау үлгілік қағаз ақша көмегімен,білім қоржынына жинаған ақша санымен бағаланды.
Сабақтың ұйымдастыру кезеңінде жасанды интеллект көмегімен ашып, функционалдық сауаттылықты арттыру мақсатында сұрақ қойылды. Үй жұмысын «Google» әдесі көмегімен 3 минуттық бақылау негізінде тексерілді.Сабақ ортасында «Миға шабуыл» әдісі көмегімен теориялық білімдерін тексерсе, «Бонкамат» әдісінде теорияны практика жүзінде пайдалануға арналған деңгейлік тапсырмалар берді. «Пирамида тұрғызу» әдісі сергіту сәті және сандардың квадратын қолдану негізінде бірреттік стакандарды пайдалану арқылы жүзеге асырды. Сабақ соңында «Ұстазға хат» әдісін Padlet.com сайт көмегімен оқушылармен кері байланыс жасады. Оқушылардың алған ұпай сандарын хабарлады және мараппатады.

Х.Әлімжан атындағы ЖОББ мектебінде жас маман,математика пән мұғалімі Ә.Б.Бахтыбай 8 «Ә» сыныбына «Квадрат теңдеулерді шешу» тақырыбында ашық сабақ өткізді.
Оқу мақсаты: 8.2.2.3квадрат теңдеулерді шешу.
Сабақ құрылымы оқу мақсатымен бірге құндылыққа баулу яғни тәуелсіз еліміздің ең бірінші айрықша белгісі теңгемен тереңірек таныстыра отырып,туған жеріне,ауызбірлікке, отан сүйгіштікке шақыру. Сабақ барысы төрт бөлімнен тұрады. Сабақта «Google», «Миға шабуыл», «Бонкамат», «Пирамида тұрғызу», «Ұстазға хат» әдістерін қолданды. Сабақта бағалау үлгілік қағаз ақша көмегімен,білім қоржынына жинаған ақша санымен бағаланды.
Сабақтың ұйымдастыру кезеңінде жасанды интеллект көмегімен ашып, функционалдық сауаттылықты арттыру мақсатында сұрақ қойылды. Үй жұмысын «Google» әдесі көмегімен 3 минуттық бақылау негізінде тексерілді.Сабақ ортасында «Миға шабуыл» әдісі көмегімен теориялық білімдерін тексерсе, «Бонкамат» әдісінде теорияны практика жүзінде пайдалануға арналған деңгейлік тапсырмалар берді. «Пирамида тұрғызу» әдісі сергіту сәті және сандардың квадратын қолдану негізінде бірреттік стакандарды пайдалану арқылы жүзеге асырды. Сабақ соңында «Ұстазға хат» әдісін Padlet.com сайт көмегімен оқушылармен кері байланыс жасады. Оқушылардың алған ұпай сандарын хабарлады және мараппатады.
